Városunk 1
 • www.tiszaujvaros.hu

  DÉL-BORSOD ÉKSZERE

Pihenés 2
 • Pihenjen nálunk

  Pihenjen, kapcsolódjon ki nálunk. Keresse fel Termál - és Strandfürdőnket, mely sóban gazdag jódtartalmú gyógyvizével évente többszázezer látogatót vonz. Tudjon meg többet a Termálfürdőről

Szórakozás 3
 • Kultúra, szórakozás

  Városunk kulturális élete számos hagyományos rendezvényt – Tavaszi Fesztivál, Városnapok, Triatlon Nagyhét, Színház határok nélkül sorozat – kínál a tartalmas kikapcsolódásra vágyóknak. Tudjon meg többet a városi rendezvényekről...

Sport 4
 • Sportváros

  Tiszaújváros modern sportcentrummal rendelkezik, melynek létesítményeiben több mint 20 sportág művelésére nyílik lehetőség. Európa-, sőt világszerte ismert rendezvényeink mellett ezreket megmozgató tömegsport- és kulturális rendezvények várják az itt élőket és a vendégeket. Tudjon meg többet a sportolási lehetőségekről

Média 5
 • Tisza Média Kft.

  Látogasson el hozzánk friss információkért városunkról. www.tiszatv.hu www.kronika.tiszaujvaros.hu

Városháza 6
 • Polgármesteri Hivatal

  Hírek, információk, pályázatok, állásajánlatok, dokumentumok és még sok hasznos adat. Folyamatosan frissülő információs portál a www.varoshaza.tiszaujvaros.hu!

Cikkek

Visszaköltözik a szakrendelő

rendeloTisztelt Hölgyeim és Uraim, Kedves Betegeink!

Értesítjük Önöket, hogy a Kazinczy utcai szakorvosi rendelőintézetben 2011. május 20-án az ellátás megszűnik. A szakrendelő a régi helyén a Bethlen Gábor út 11-13. szám alatt kezdi meg működösét.

 

2011. május 23-tól a szakrendelések, szakorvosi rendelések, fogászati rendelések már az új helyen fogadják a betegeket. A költözés ideje alatt 2011. május 20-án, pénteken a szakorvosi rendelések szünetelnek. Sürgős szakorvosi ellátás a miskolci Semmelweis Kórház Rendelőintézetben és a sürgősségi ambulancián vehető igénybe (Miskolc, Csabai kapu 9-11. Tel.: 06- 46/555-666). Az orvosi ügyelet 2011. május 20-án 17 órától szintén a Bethlen Gábor út 11-13. szám alatt kezdi meg működését. 2011. május 21-22. között a fogászati ügyelet szakrendelés szünetel. A gyermek- és a felnőtt háziorvosi ellátás változatlanul a jelenlegi helyén működik. A szakorvosi rendelőintézet és az orvosi ügyelet telefonszámai változatlanok: Tiszaújváros Városi Rendelőintézet: 49/544-600 Központi ügyelet: 49/544-655 Rendelési idő: Hétköznap: 17 órától másnap reggel 8 óráig. Hétvégén: péntek 17 órától hétfő reggel 8 óráig. Fogászati ügyelet a későbbiekben: Szombat: 8-12 óráig Vasárnap: 8-12 óráig.

Tiszaújváros Városi Rendelőintézet

2014v

tefi2

Szálláshelyek Tiszaújvárosban

Képek
Képek
Képek
 • Júlia Panzió
 • +36-70/323-2832
 • 3580 Tiszaújváros, Dózsa György út 7.
Képek

mmsz1350-es adományvonal

HIRDETMÉNY
Tiszaújváros Város Önkormányzat illetékességi körében reprezentatív szakszervezetek
névsoráról (pdfPDF288.89 KB)

Felújítások

tavho1 tavho2 tavho3
amipsz emop2007 eotvos emop2007