Városunk 1
 • www.tiszaujvaros.hu

  DÉL-BORSOD ÉKSZERE

Pihenés 2
 • Pihenjen nálunk

  Pihenjen, kapcsolódjon ki nálunk. Keresse fel Termál - és Strandfürdőnket, mely sóban gazdag jódtartalmú gyógyvizével évente többszázezer látogatót vonz. Tudjon meg többet a Termálfürdőről

Szórakozás 3
 • Kultúra, szórakozás

  Városunk kulturális élete számos hagyományos rendezvényt – Tavaszi Fesztivál, Városnapok, Triatlon Nagyhét, Színház határok nélkül sorozat – kínál a tartalmas kikapcsolódásra vágyóknak. Tudjon meg többet a városi rendezvényekről...

Sport 4
 • Sportváros

  Tiszaújváros modern sportcentrummal rendelkezik, melynek létesítményeiben több mint 20 sportág művelésére nyílik lehetőség. Európa-, sőt világszerte ismert rendezvényeink mellett ezreket megmozgató tömegsport- és kulturális rendezvények várják az itt élőket és a vendégeket. Tudjon meg többet a sportolási lehetőségekről

Média 5
 • Tisza Média Kft.

  Látogasson el hozzánk friss információkért városunkról. www.tiszatv.hu www.kronika.tiszaujvaros.hu

Városháza 6
 • Polgármesteri Hivatal

  Hírek, információk, pályázatok, állásajánlatok, dokumentumok és még sok hasznos adat. Folyamatosan frissülő információs portál a www.varoshaza.tiszaujvaros.hu!

Cikkek

webcam

Nagyobb képmérethez kattints ide!

A WEB kamera használatához JAVA plug-in szükséges!

Erre a kezelőszervre kattintva a kamerát 20 másodpercig a felhasználó irányíthatja. a zöld mezőben használatkor a még hátralévő idő, foglaltság esetén pedig az irányítás átvételéig maradó idő látható.
A panoráma gomb segítségével a kamera látószögében a kiválasztott helyre ugorhatunk egy kattintással.
Rossz látási viszonyok és éjszaka lehetőség van a kamera fényerejének növelésére.
  A csúszkák segítségével lehet a kamerát jobbra-balra illetve le-fel mozgatni és zoomolni. a 20 másodperc letelte után amennyiben nincs várakozó felhasználó a vezérlés továbbra is a felhasználónál marad.
A kamerával kapcsolatos segítség az alábbi email címen: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

2014v

tefi2

Szálláshelyek Tiszaújvárosban

Képek
Képek
Képek
Képek

mmsz1350-es adományvonal

HIRDETMÉNY
Tiszaújváros Város Önkormányzat illetékességi körében reprezentatív szakszervezetek
névsoráról (pdfPDF288.89 KB)

Felújítások

tavho1 tavho2 tavho3
amipsz emop2007 eotvos emop2007